top of page

HAKKIMIZDA

Taksim Meydanı'na sadece 500 metre, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ne ise ayrıca 1 km uzaklıkta yer alan Point Hotel Taksim, modern İstanbul'da ücretsiz WiFi erişimli odalar sunmaktadır.

Odalar aydınlık bir dekor ve doğal renklere sahiptir. Her odada sessiz bir konaklama için çift camlı pencereler ve kanepe vardır. HD TV, Digiturk ve Lig TV (futbol kanalı) mevcuttur. Bazı odalar Executive Lounge'a ücretsiz erişim imkanı da sunmaktadır.

 

En üst katta bulunan kesintisiz İstanbul Boğazı manzaralı View Point Restaurant kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde açıktır. Ayrıca otantik bir Japon restoranı ve 2 kafe bar da hizmet vermektedir.

 

Point Hotel Taksim’in spa alanında kapalı yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı vardır. Bu İstanbul otelinde çeşitli masajlar ve güzellik uygulamaları da sunulmaktadır.

 

Otelin çevresinde alışveriş seçenekleri ve toplu taşıma olanakları mevcuttur.

Acıbadem Taksim Hastanesi 350 metre, Kolan Hastanesi ise 5,5 km uzaklıktadır. Şık mağaza ve kafelerin yer aldığı Nişantaşı semti 2,5 km mesafededir. Zorlu Alışveriş Merkezi 6,5 km, Kanyon Alışveriş Merkezi ise 6,7 km uzaklıkta yer alır. İstanbul Kongre Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu 1 km mesafededir. İstanbul Havaalanı, Point Hotel Taksim'e 48,7 km uzaklıktadır. Otel bünyesinde özel park yeri mevcuttur. Ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti verilmektedir.

bottom of page